Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Białymstoku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy w serwisie PG Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi

Wykaz podręczników w r.szk. 2015/2016 dla kl. 2

Drukuj PDF

Wykaz podręczników dla kl. II (pobierz .pdfikonka pdf)

 

Wykaz podręcznikow w r. szk. 2015/2016 dla kl. 3

Drukuj PDF

Podręczniki dla kl. III (pobierz .pdfikonka pdf)

 

VIII Gimnazjada -wyniki

Drukuj PDF

Konkurs objęty honorowymi patronatami:

Podlaskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Białegostoku i  Marszałka Województwa Podlaskiego


logo_kuratorium            logo_gimnazjada2         logo_prezydenta

VIII EDYCJA KONKURSU DLA GIMNAZJALISTÓW

pod hasłem:   „Piłka jest okrągła a bramki są dwie”

                                                                                      (K. Górski)

gimnazjada2012_31
    30 maja 2012 r. w Publicznym Gimnazjum nr 4z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku odbył się finał wojewódzki VIII Gimnazjady Polonistycznej oraz nastąpiło rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników Konkursu Literackiego na Tekst Dyktanda pod hasłem „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie”.
Oto sprawozdanie z przebiegu konkursu, wyniki, dyktando i test oraz nagrodzone prace:
  1. Wyniki konkursu literackiego.
  2. Wyniki finału wojewódzkiego VIII Gimnazjady Polonistycznej.
  3. Tekst dyktanda finałowego.
  4. Test i klucz odpowiedzi.
  5. Zdjęcia.
  6. Nagrodzone prace:
 

Konkurs ŻYCIE I CZYNY MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Drukuj PDF
konkurs_j.pilsudski201201Dnia 23 marca 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 21 odbyło się wręczenie nagród laureatom VII edycji konkursu historycznego "ŻYCIE I CZYNY MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO".
Konkurs ten cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów szkół województwa podlaskiego. Uczestnicy mają możność spróbowania swych sił w trzech różnych kategoriach: plastycznej, grafiki komputerowej oraz wiedzy historycznej.
 
  konkurs_j.pilsudski201206
  W tym roku uczennica naszego gimnazjum, Arleta Depczyńska (kl. II c), wykazała się najwyższym poziomem wiedzy o życiu i działalności Marszałka, zajmując I miejsce w kategorii wiedzy historycznej.
  Arlecie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  Obejrzyjmy kilka zdjęć z uroczystości. Nagrody wręcza przedstawiciel Wojewody Podlaskiego oraz prezes białostockiego oddziału Związku Piłsudczyków. Uczennicy towarzyszył opiekun, nauczyciel historii Rafał Sokołowski.


konkurs_j.pilsudski201203

konkurs_j.pilsudski201205

konkurs_j.pilsudski201204

 

I miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym

Drukuj PDF
konkurs_foto_moje_miasto0129 lutego 2012 r. w siedzibie Szkoły Podstawowej Nr 12 w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu „Moje miasto... i mój region za 100 lat”.

Miło nam, że wśród nagrodzonych  znalazła się uczennica kl. III A naszej szkoły - Małgorzata Dołkin, która zajęła I miejsce  w kategorii prac fotograficznych na temat: „Najpiękniejsze zabytki mojego miasta/regionu”.

SERDECZNIE GRATULUJEMY MAŁGOSI
TAK WYSOKIEGO WYRÓŻNIENIA
I ŻYCZYMY, BY DALEJ RÓWNIE OWOCNIE
ROZWIJAŁA SWOJE PASJE!

konkurs_foto_moje_miasto05

 

Walentynka dla Ewy

Drukuj PDF
serca3„Walentynka dla Ewy"

 We wtorek 14.02.2012 r. Samorząd Szkolny zorganizował sprzedaż walentynkowych serduszek-ciastek za 1 zł. Tym razem dochód przeznaczony był na zakup protez obu nóg dla Ewy - uczennicy Gimnazjum w Bierutowie. Na początku stycznia doszło do tragedii, która dotknęła Ewę. Dziewczynka w drodze do szkoły straciła obie nogi pod kołami ruszającego pociągu. Zakup protez jest dla niej szansą na powrót do aktywnego funkcjonowania, jednakże wymaga to dużych nakładów finansowych. Koszt protez wynosi 200 tys. zł.
walentynka_dla_ewy101


Ciastka walentynkowe upieczone przez uczniów można było kupić na każdej przerwie; akcja będzie również kontynuowana w tłusty czwartek. Przyłącz się do akcji pomocy Ewie.
Liczymy na Wasze wsparcie Smile
Samorząd SzkolnyOprócz sprzedaży ciastek z okazji walentynek prowadzona była poczta walentynowa, odbyła się też część artystyczna przygotowana przez szkolne koło teatralne.
walentynka_dla_ewy111Informacja o przebiegu z tego dnia w naszym gimnazjum  ukazała się w prasie lokalnej
- Kurier Poranny wydanie z dnia 15.02.
 

Wycieczka 2011

Drukuj PDF
wyc2011_02W dniach 24-28 maja 2011r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w wyciecze Zielona Szkoła "Nad Bałtykiem" nad nasze polskie morze z wypadem do Szwecji. W ciągu dwóch dni odwiedziliśmy półwysep Helski (atrakcją było fokarium na  Helu), Stare Miasto w Gdańsku, Pałac Kościuszki w Gdyni. Z Gdyni promem  Stena Line wyruszyliśmy  do Szwecji. Wyposażenie promu było ekskluzywne. Dwie noce na promie to niezwykła przygoda.  (stół szwedzki i pokład widowiskowy zrobiły wrażenia). Jeden dzień poświęciliśmy oglądając miasteczka  Karlskrona, drugi Kalmar. Zrobiliśmy zakupy, posmakowaliśmy też przysmaków szwedzkich.
wyc2011_01
 

VII Przegląd Zajęć Pozalekcyjnych

Drukuj PDF

Dn. 30.03.2011 r. uzdolniona młodzież naszej szkoły wzięła udział w VII Przeglądzie Zajęć Pozalekcyjnych. Uczniowie wystąpili w kategoriach:
- taniec,
- śpiew.
prz_zaj_poz_s02
Damian Dakowicz – ucz. z kl. I c zaprezentował taniec współczesny break Dance i otrzymał I nagrodę w tej kategorii – „Złote Pasmo”. Ucz. Karolina Krawczun z kl. II b i ucz. Szymon Wrotnowski z kl. III c wyśpiewali sobie  III nagrodę – „Brązowe Pasmo”. Wymienieni uczniowie pracowali pod kierunkiem p. Patrycji Borys.

 

Jeden z "Ośmiu Wspaniałych"

Drukuj PDF

JEDEN Z „OŚMIU WSPANIAŁYCH”!!!

8wsp_m002Nasz Kolega – Maciej Nielipiński - został laureatem 16. edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”.  GRATULUJEMY SERDECZNIE, MAĆKU!

Do tegorocznego turnieju zgłoszono 56 wolontariuszy, którzy pomagają rówieśnikom, niepełnosprawnym, zwierzętom. Byli to uczniowie gimnazjów i szkół średnich. 8 marca podczas gali władze Białegostoku nagrodziły wszystkich  finalistów, a laureaci dodatkowo otrzymali statuetki św. Franciszka oraz … możliwość wspólnego poszybowania balonem. Cieszymy się bardzo , że w tej wyróżnionej grupie znalazł się jeden z nas.

 

Praktyki studenckie

Drukuj PDF

logo_praktyki
Publiczne Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi zostało zakwalifikowane do udziału w projekcie "USUS EST OPTIMUS MAGISTER - PRAKTYKA JEST NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM". Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 


Strona 6 z 8
Ulti Clocks content

Pogoda

Statystyka

Odsłon : 803654

Ile osób jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Reklama
Reklama

W mini obiektywie

23 Września 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.

Wiadomości dnia

Bialystok.wyborcza.pl
Gazeta.pl