Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Białymstoku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wolontariat Rok szk. 2010/2011 Pole Nadziei w naszej szkole

Pole Nadziei w naszej szkole

Drukuj PDF

pn5

8 października zasadziliśmy Pole Nadziei przy naszej szkole. To coroczna kampania prowadzona przez Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie. W Białymstoku została zorganizowana po raz pierwszy przez Domowe Hospicjum dla Dzieci. Potrwa do maja przyszłego roku, a jej celem jest uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby osób niepełnosprawnych, nieuleczalnie chorych, a także rodzin będących w żałobie. Polega na sadzeniu żonkili. Żonkil jest symbolem nadziei i jednoczenia się z osobami cierpiącymi. Sadzimy go jesienią, zimą umiera, a wiosną pięknie zakwita. Jest to analogia do śmierci i drugiego życia po tej lepszej stronie.                pn3
 

 
Ulti Clocks content

Pogoda

Statystyka

Odsłon : 862674

Ile osób jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Reklama
Reklama

W mini obiektywie

12 Grudnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Adelajda,
Aleksander, Dagmara,
Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało 20 dni.

Wiadomości dnia

Bialystok.wyborcza.pl
Gazeta.pl