Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - etap rejonowy

Drukuj

1. Klaudia Bojczuk - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Białymstoku

2. Monika Luiza Gierejko - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Białymstoku

3. Helena Zofia Nitkiewicz - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Białymstoku

4. Marcin Jasiuk - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Białymstoku

5. Maciej Purta - Publiczne Gimnazjum Nr 7 w Białymstoku

6. Oliwia Dawidowska - Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Białymstoku

7. Vanessa Poskrobko - Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Białymstoku

8. Angelika Maria Grabowska - Publiczne Gimnazjum Nr 11 w Białymstoku

9. Joanna Mironiuk - Publiczne Gimnazjum Nr 11 w Białymstoku

10. Daniel Daniel - Publiczne Gimnazjum Nr 12 w Białymstoku

11. Liza Szotko - Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Białymstoku

12. Jędrzej Zielenkiewicz - Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Białymstoku

13. Magdalena Lupa - Publiczne Gimnazjum Nr 16 w Białymstoku

14. Klaudia Pugacewicz - Publiczne Gimnazjum Nr 16 w Białymstoku

15. Paulina Woroniecka - Publiczne Gimnazjum Nr 16 w Białymstoku

16. Michał Bogusz - Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

17. Natalia Weronika Depczyńska - Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

18. Paulina Karolina Kalinowska - Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

19. Konrad Łabieniec - Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

20. Gabriela Łapinska - Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

21. Michał Łuczaj - Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

22. Justyna Maliszewska - Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

23. Alicja Szczurzewska - Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

24. Weronika Falkowska - Publiczne Gimnazjum Nr 20 w Białymstoku

25. Marta Majewska - Publiczne Gimnazjum Nr 20 w Białymstoku

26. Rafał Niemkuć - Publiczne Gimnazjum Nr 20 w Białymstoku

27. Jakub Polak - Publiczne Gimnazjum Nr 20 w Białymstoku

28. Weronika Suchowolec - Publiczne Gimnazjum Nr 20 w Białymstoku

29. Weronika Sarosiek - Publiczne Gimnazjum Nr 29 w Białymstoku

30. Ewa Bokiniec - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

31. Filip Chomik - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

32. Emilia Grześ - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

33. Karolina Grycel - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

34. Maja Kleszczewska - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

35. Katarzyna Maksymiuk - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

36. Kornel Julian Papciak - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

37. Michał Pogorzelski - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

38. Adrianna Popławska - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

39. Daria Sadowska - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

40. Julia Szydlik - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

41. Grzegorz Torbicz - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

42. Aleksandra Wilczyńska - Publiczne Gimnazjum Nr 32 w Białymstoku

43. Natalia Gładkowska - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Białymstoku

44. Martyna Anna Dubowska - Katolickie Gimnazjum w Białymstoku

45. Dominika Snarska - Katolickie Gimnazjum w Białymstoku

46. Natalia Wnorowska - Katolickie Gimnazjum w Białymstoku

47. Sabina Antonowska - Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Białymstoku

48. Alexander Autzen - Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Białymstoku

49. Zuzanna Borawska - Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Białymstoku

50. Anna Gejzler - Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Białymstoku

51. Zuzanna Głos - Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Białymstoku

52. Wiktoria Maria Izdebska - Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Białymstoku

53. Dawid Adam Lenkiewicz - Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Białymstoku

54. Michał Skwierczyński - Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Białymstoku

55. Maja Dworakowska - Społeczne Gimnazjum Nr 3 BTO w Białymstoku

56. Karolina Jasieńska - Społeczne Gimnazjum Nr 3 BTO w Białymstoku

57. Karolina Kaczmarczyk - Społeczne Gimnazjum Nr 3 BTO w Białymstoku

58. Adrianna Niedzielska - Społeczne Gimnazjum Nr 3 BTO w Białymstoku

59. Marcel Półkośnik - Społeczne Gimnazjum Nr 3 BTO w Białymstoku

60. Sebastian Grycz - Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Białymstoku

61. Krystian Kozak - Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Białymstoku

62. Marcin Kozłowski - Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Białymstoku

63. Zuzanna Lewandowska - Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Białymstoku

64. Iga Rostkowska - Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Białymstoku

65. Dominika Wiszowaty - Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Białymstoku

66. Jakub Zaprzałka - Społeczne Gimnazjum Nr 8 STO w Białymstoku

67. Wioletta Zawadzka - Gimnazjum w Brańsku

68. Szymon Sebastian Chrabołowski - Publiczne Gimnazjum w Choroszczy

69. Zuzanna Kozłowska - Publiczne Gimnazjum w Choroszczy

70. Sonja Mosiej - Gimnazjum z dodatkowa Nauka Języka Białoruskiego w Hajnówce

71. Agnieszka Rzepecka - Gimnazjum w Jasionówce

72. Noel Leon Graf - Gimnazjum w Kalinówce Kościelnej

73. Gabriela Brzozowska - Gimnazjum Nr 1 w Łapach

74. Zuzanna Kozłowska - Gimnazjum Sportowe w Supraślu

75.Aleksandra Mojsak - Gimnazjum Sportowe w Supraślu

76. Filip Prymaka - Gimnazjum Sportowe w Supraślu

77.Julia Wirkowska - Gimnazjum Sportowe w Supraślu

78. Marta Banel - Gimnazjum w Wasilkowie

79. Ewelina Dąbrowska - Gimnazjum w Wasilkowie

80. Sylwia Jasiewicz - Gimnazjum w Wasilkowie